
Ο Kinky Radio είναι ένας διαδικτυακός ραδιοφωνικός σταθμός που προσφέρει εκλεκτική μουσική. Η εκπομπή του περιλαμβάνει ποικιλία μουσικών ειδών, προσελκύοντας ένα ευρύ κοινό. Η πλατφόρμα του είναι διαθέσιμη μέσω του διαδικτύου, παρέχοντας τη δυνατότητα στους ακροατές να απολαμβάνουν τη μουσική τους οποτεδήποτε και οπουδήποτε. Ο Kinky Radio έχει στόχο να προσφέρει μια μοναδική εμπειρία ακρόασης με ποιοτική μουσική και ευχάριστο περιεχόμενο, προσαρμοσμένο στις προτιμήσεις των ακροατών.

Ροκ • Διεθνής Μουσική

Διεθνής Μουσική • Ελληνική Mainstream

Διεθνής Μουσική • Έντεχνα

Διεθνής Μουσική

Διεθνής Μουσική • Ελληνική Mainstream

Παραδοσιακά Ελληνικά • Διεθνής Μουσική • Ελληνική Mainstream

Διεθνής Μουσική • Ελληνική Mainstream • Έντεχνα

Διεθνής Μουσική • Ελληνική Mainstream

Διεθνής Μουσική

Διεθνής Μουσική • Ελληνική Mainstream

Διεθνής Μουσική • Έντεχνα

Παραδοσιακά Ελληνικά • Διεθνής Μουσική